На виконання доручення заступника голови Київської міської державної адміністрації В. Мондриївського від 23.02.2021 No 6441 до протоколу доручень від 10.02.2021 No 005-08, напрацьованих під час наради з питань цифровізації освітнього процесу та системи освітнього менеджменту у 2021 році, здійснюються заходи щодо забезпечення учнів закладів загальної середньої освіти (далі ЗЗСО) міста Києва електронними учнівськими квитками.
За інформацією комунального підприємства «Головний інформаційно-обчислювальний центр», можливість замовлення, оплати електронного учнівського квитка та валідації даних забезпечено в електронній системі за посиланням
https://scard.kyivcity.gov.ua
Замовлення та оплата електронного учнівського квитка здійснюється батьками дитини або особами, що їх заміщують. Відповідальна особа ЗЗСО підтверджує дані про особу дитини в Системі.
Замовникам квитків, облікова картка дитини яких відсутня в базі «Реєстр дітей» потрібно звернутися до закладу освіти за допомогою електронної пошти
Не надсилайте листи на пошту 200school@kmda.gov.ua, відповідальний від школи не бачить Вашу адресу і не може відповісти Вам.
Шановні батьки!
Виконуючи замовлення квитка, уважно прочитайте вимоги до фото.
Якщо виникають запитання – пишіть на електронну пошту
