25 березня в Ліцеї №200 Святошинського району м. Києва відбулась важлива та тепла зустріч — конференція для батьків майбутніх першокласників «День відкритих дверей».
Гостей щиро привітав директор ліцею Дмитро Любарець. Під час зустрічі заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Карпенко надала батькам вичерпну інформацію про особливості організації освітнього процесу, зокрема:
• загальні відомості про заклад освіти
• режим роботи школи
• особливості навчання, форми організації освітнього процесу та оцінювання учнів початкових класів
• організацію харчування
• порядок та умови зарахування дітей до 1 класу у 2026 році
У дружній атмосфері батьки отримали відповіді на всі свої запитання.
Також для гостей було проведено екскурсію ліцеєм, під час якої вони мали змогу ознайомитися з приміщеннями закладу освіти, загальним освітнім середовищем та познайомитися з учителями.
Ми щиро раді знайомству та з нетерпінням чекаємо на наших майбутніх першокласників!


